698 623 007

Usługi

  Pralnia Dywanów Arteda specjalizuje się w praniu i czyszczeniu dywanów metodą NA WSKROŚ – W KĄPIELI WODNEJ. Metodę tę charakteryzuje dogłębne pranie dywanów wraz z runem i jego osnową, czyli spodnią warstwą, a następnie po wypłukaniu dywan jest odwirowywany w automatycznej wirówce. Dzięki temu skutecznie usuwane są wszelkie zanieczyszczenia i zapewniona jest higieniczna świeżość każdego dywanu. Świadczymy także usługę prania dywanów z neutralizacją brzydkich zapachów – samo pranie może nie zlikwidować źródła, wtedy potrzebne jest zastosowanie specjalistycznych neutralizatorów.
ARTEDA - Pralnia dywanów - Białystok - Porosły | Czyszczenie wykładzin obiektowych

Jako pralnia dywanów specjalizujemy się również w czyszczeniu wykładzin dywanowych. Często są to powierzchnie narażone na intensywne użytkowanie, dlatego też regularne czyszczenie daje gwarancje długotrwałego korzystania bez konieczności inwestycji w wymianę wykładzin.
Dzięki regularnym usługom czyszczenia wykładzin, oferowanych przez naszą firmę, podłogi hotelowe, biurowe będą wyglądały świeżo i estetycznie przez długie lata.
ARTEDA - Pralnia dywanów - Białystok - Porosły | Czyszczenie tapicerek

Świadczymy również usługi z zakresu czyszczenia tapicerek meblowych: foteli, krzeseł, kanap, materacy sypialnianych. Stosowane przez nas środki piorące są skuteczne i nie niszczą tkanin, dzięki czemu czyszczenie tapicerek jest zupełnie bezpieczne.

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU – ARTEDA – BIAŁYSTOK